Досвідчений адвокат (юрист) у шлюборозлучних справах

Розлучення - напружений з морального і матеріального боку процес, який забирає багато сил, нервів і часу. Всього цього можна уникнути, звернувшись до адвоката професіонала, який допоможе Вам максимально прискорити і спростити процес розірвання шлюбу. При наданні послуг ми гарантуємо Вам 100% результат!

Ви можете вибрати такі такі послуги у нас:

- повну консультацію щодо шлюборозлучного процесу та його наслідків,

- складання позову (грамотне складання позову, який буде прийнятий судом у провадження),

- складання відгуку на позов,

- повний супровід шлюборозлучного процесу без Вашої участі.

У нас величезний досвід в оформленні розлучення з іноземцем, з особою, яка перебуває в зоні АТО або за межами території України, без згоди другої сторони, з наявністю неповнолітніх дітей. Наші юристи, адвокати розірвуть Ваш шлюб у будь-якій ситуації. Наші висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід роботи в шлюборозлучних процесах, приймуть удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Ми знаходимось в самому центрі Харкова - в 100 метрах від станції метро "Університет", вулиця Сумська, 47, 1 поверх, код домофону 358 (вхід - сірі двері праворуч від Медтехніки).

Для попереднього запису телефонуйте за телефонами:

Life:) (063) 374-43-13,

МТС (066) 744-54-43,

KyivStar (096) 735-35-76.

Вартість консультації в офісі з вивченням всіх документів, обставин Вашої справи і застосовного до Вашої справи законодавства - всього 350 грн. Вартість підготовки позовної заяви - від 900 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Професійний юрист у шлюборозлучних справах пояснить Вам як бути далі, чи варто судитися і якщо так, то як краще це робити у Вашому випадку і яка перспектива!

Адвокат у шлюборозлучних справах Ящук Н.А. допоможе Вам впоратися з розлученням без сильних потрясінь і з мінімальними матеріальними втратами.

Якщо Ви вже точно знаєте, що Вам потрібно, то замовити у нас послугу адвоката з розірвання шлюбу та інших питань можна навіть онлайн, не виходячи з дому або офісу.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав