Скарга на продавця або захист прав споживача

Недобросовісні продавці дуже часто порушують права споживача, які передбачені законодавством України. Вся справа в тому, що права споживача в Україні досить добре охороняються законодавством, але виконання його норм потрібно, як правило, домагатися. А в цій справі головне те, що ми, юристи, можемо довести!

Для цього потрібно невідкладно вживати відповідних заходів і ми знаємо що і коли робити! Важливо тільки, щоб і Ви вчасно до нас звернулися! Але й в іншому випадку ми зробимо все, щоб Вас зашитити!

Будь це банк, супермаркет, інтернет-магазин або звичайний кіосок, де Вас обдурили, неякісно обслужили або продали неякісний товар - звертайтеся до нас і ми Вам обов'язково допоможемо.

Тому радимо звернутися до досвідченого юриста нашої компанії відразу!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони:

Life:) (063) 374-43-13

МТС (066) 744-54-43

KyivStar (096) 735-35-76

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав