Суперечки у сфері страхування

Спори у сфері страхування можуть виникнути при страхуванні Вами машини, квартири, житлового будинку, життя і здоров'я, товарів в обороті та інших благ або майна.

На жаль, коли настає страховий випадок і справа доходить до виплати відшкодування, зникають і посмішки менеджерів страхової компанії, і лояльність, і оперативність. Загалом, починаються сірі будні з відстоювання своїх прав у вигляді листування, дзвінків, поїздок і зустрічей за підсумками яких Ви розумієте, що спілкуєтеся з самим собою і Вас не чують.

Приходить час, коли потрібні рішучі дії і в переговорах зі страховою компанією, і при зверненні з позовом до суду.

Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна і команда її юристів знає як "натиснути" на страхову компанію під час досудового розгляду і як домогтися бажаного результату в суді.

Юридична допомога у сфері страхування майна та інших видів страхування - це максимальний захист прав клієнта при виплаті страхового відшкодування.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав