Позовна заява про розлучення

Позовна заява про розлучення - документ, зміст якого регламентує Цивільний процесуальний кодекс України, а підстава задоволення якого містить Сімейний кодекс і Конституція України.

До його складання не варто підходити з позиції максимального спрощення, заповнивши прогалини в типовій формі на стенді одного з судів, оскільки питання правильності визначення та зазначення підсудності, реквізитів сторін, обґрунтування позову та ряду інших моментів можуть заощадити Вам багато часу.

Компанія "Адвокат Ящук і партнери" готує такі документи, як позовна заява про розлучення, ретельно і кваліфіковано, оскільки сімейні суперечки, в тому числі розірвання шлюбу в суді, є однією з пріоритетних юридичних практик компанії.

Ми підготуємо окремо взятий документ (позовну заяву про розлучення) з викладенням усіх обставин справи і дотриманням формальних вимог законодавства до його форми та змісту і відправимо його Вам на електронну пошту або вишлем Новою Поштою в будь-яку точку України і Ви заощадите на консультації і витраченому часу на поїздку до адвоката або до суду! Ми працюємо в Києві, Харкові, Луганську, Донецьку, по всій Україні.

Якщо ж Вам потрібне розлучення в суді "під ключ" без Вашої участі, то ми також готові Вам допомогти в цьому.

Телефонуйте за вказаними нижче телефонами або пишіть на електронну пошту:

1) Life: +38(063) 374-43-13), МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76,

2) електронна адреса: 3744313@gmail.com

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав