Оскарження постанови патрульної поліції ДПС

 

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн,

4) вартість підготовки позовної заяви (скарги) - від 400 грн залежно від обсягу та складності роботи,

5) послугу підготовки позовної заяви (скарги) можна замовити онлайн, зробивши передоплату на карту.

Від того, наскільки грамотно, з точки зору захисту Вашої позиції, Ви написали пояснення про обставини ДТП, залежить подальший результат оскарження постанови патрульної поліції (ДПС) про притягнення Вас до адміністративної відповідальності. Ваш підпис і згода або незгода зі схемою ДТП, вказівка чи ні на наявність свідків також вкрай важливі.

Будь-який документ, який Вам дають на підпис, не можна підписувати не читаючи. Протокол про адміністративне правопорушення, постанову у справі про адміністративне правопорушення, схему ДТП та інші документи потрібно уважно і вдумливо вивчати перед підписанням.

Оскарження постанови або дій патрульної поїції (ДПС) ефективне лише в суді.

Адвокат Ящук Н.А. має великий досвід успішного їх оскарження, незалежно від підстав для притягнення до відповідальності.

Якщо Вас притягують до адміністративної відповідальності на підставі постанови патрульної поліції (ДПС) і Ви не згодні з висновками, викладеними в ньому, вважаєте його незаконним або не впевнені і не знаєте точно про його законність, звертайтеся до адвоката Ящук Н.А.

Адвокат знає, як правильно скласти адміністративний позов до суду, які документи потрібно до нього додати, на чому зробити акцент, яку судову практику використовувати залежно від переслідуваної мети.

Ми виходимо з ретельного зважування правових і фактичних вводних по кожній конкретній справі, після чого робимо висновки про перспективу досягнення поставленої клієнтом мети і її коригування при необхідності. Адже не завжди при оскарженні постанови патрульної поліції (ДПС) стоїть мета про його повне скасування. Часто доцільним є саме пом'якшення обраного співробітником патрульної поліції (інспектором ДПС) або судом адміністративного покарання.

Наприклад, далеко не завжди можна позбавляти водія його водійських прав. Дуже часто достатнім заходом стягнення було б оштрафувати водія, проте співробітник патрульної поліції (інспектор ДПС) зі "зрозумілих міркувань" воліє цього не робити. Адвокат Ящук Н.А. допоможе Вам успішно оскаржити таку постанову патрульної поліції (ДПС) і пом'якшити покарання.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав