Згідно зі статистикою Китаю (джерело Global Times), після епідемії коронавірусу рекордно збільшилася кількість розлучень. Зараз у Китаї для оформлення розлучення необхідно стати в чергу і чекати! І, як відомо, підвищений попит, у тому числі на юридичні послуги, завжди тягне збільшення ціни!

Виходячи з цієї інформації, якщо Ваш шлюб давно припинив своє існування і Ви хочете його розірвати, то не слід відкладати цей процес. Навпаки, його слід розірвати вже зараз і скористатися нашою вигідною пропозицією на послуги адвоката зі знижкою - 30-50%!

Для громадян, які перебувають в Україні і хочуть обопільно оформити розлучення через суд, на період карантину розірвання шлюбу силами адвоката коштуватиме від 3000 грн.

Вартість розлучення в судах України з допомогою адвокатів нашої компанії також надається з великою знижкою і для громадян, які перебувають за її межами (розлучення за участю іноземця).

Телефонуйте прямо зараз! Вступна консультація безкоштовно!

Тел./вайбер: +38 (063) 37-44-313

Пошта: 3744313@gmail.com

У нас не тільки приємна ціна, а й гарантія 100% результату на розірвання шлюбу (розлучення) у всіх судах України!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав