Встановлення факту спільного проживання

(однією сім'єю чоловіка і дружини без шлюбу).

Дуже часто для вирішення спадкових домагань, як наприклад, здійснення права на спадкування за, так званою четвертою чергою спадкування, потрібне встановлення факту спільного проживання однією сім'єю чоловіка і дружини без офіційної реєстрації шлюбу.

Встановлення такого факту потрібно і в ряді інших випадків, як наприклад, можливість провести перепоховання померлого чоловіка, отримання свідоцтва про смерть померлого чоловіка, встановлення опіки над дітьми померлого чоловіка, можливість стягнення аліментів на утримання непрацездатного чоловіка і так далі.

Практика компанії "Адвокат Ящук і партнери" показує, що це зовсім неабияка категорія справ, в якій практика за аналогічними суперечками відрізняється від суду до суду і від судді до судді в рамках одного і того ж суду.

Наша компанія спеціалізується на шлюбно-сімейних суперечках, що говорить про великий досвід і впевненість у власних силах!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав