Адвокат Ящук Н.А. надає юридичні консультації щодо вирішення питання про виїзд дитини за кордон у разі, коли батько або мати не дає дозвіл на виїзд і категорично проти того, щоб дитина залишала країну. А також надає правову допомогу та юридичний супровід отримання рішення про виїзд дитини за межі України без згоди другого батька.

Адвокат має за плечима вагомий багаж юридичної практики щодо вирішення даних сімейних спорів і може запропонувати кілька правових способів вирішення виїзду дитини за кордон без згоди другого батька.

Спосіб вирішення питання буде підбиратися під кожну конкретну ситуацію і буде залежати від позиції батька, а також причин, у зв'язку з якими не дається дозвіл на виїзд.

Якщо майбутній виїзд дитини за кордон на лікування, навчання або подальше проживання відповідає інтересам дитини, але другий батько не дає згоду на виїзд, звертайтеся, і досвідчений юрист Вам допоможе.

Вступна консультація безкоштовно.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав