Оформлення розлучення в Україні при проживанні одного з подружжя за її межами

Швидке оформлення розлучення будь-якої складності.

Ціна від 1500 грн.

Офіс адвоката Ящук Наталії Анатоліївни розташований: Харків, станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх.

Для оформлення розлучення в Києві необхідно зв'язатися з компанією адвокат Ящук і партнери та уточнити час і місце проведення консультації.

У цьому розділі представлені рішення суду про розірвання шлюбу з практики адвоката Ящук Наталії Анатоліївни, які пов'язані з певними нюансами.

Фабула цієї справи про розірвання шлюбу, яке розглянуто Орджонікідзевським районним судом м. Харкова: одне з подружжя постійно проживає за межами України, хоча і є її громадянином.

Загальний порядок розірвання шлюбу в суді.

Вступна консультація по телефону або на електронну пошту.

Адвокатом Ящук Наталією Анатоліївною певним чином готувалися і подавалися всі процесуальні документи до суду і в найкоротші терміни отримано рішення суду про розірвання шлюбу без будь-яких доплат.


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав