Адвокат по спадкуванню (спадкових спорах) в Києві

Насамперед зазначимо, що спадкування - це певна юридична процедура прийняття та оформлення спадщини, в тому числі здійснення дій щодо оскарження посягань з боку третіх осіб на права спадкоємців та щодо вирішення спірних питань судами.

Отже, спадкування може бути реалізоване у позасудовий спосіб (адміністративні, нотаріальні процедури) та, на додаток, за допомогою суду.

Спадкові судові спори - категорія справ цивільного судочинства, що об'єднує справи позовного та непозовного провадження, в тому числі справи щодо надання додаткового строку на прийняття спадщини, щодо встановлення факту проживання однією сім'єю зі спадкодавцем або факту родинних зв'зків, щодо визнання заповіту недійсним, щодо зміни черговості спадкування або усунення від спадкування, щодо оскарження дій нотаріуса, або визнання свідоцтва про право на спадщину недійсним, інші судові спадкові спори.
 
Компанія "Адвокат Ящук і партнери" надає професійні послуги адвоката по спадкуванню (адвоката по спадкових спорах). Ми супроводжуємо як адміністративну (через нотаріуса) процедуру вступу в спадкові права, так і процедуру захисту прав спадкоємців в суді.

Нажаль, спадкоємці дуже часто стикаються з проблемами спадкування, що обумовлені, в першу чергу, поганою якістю роботи системи адміністративних органів в Україні (органів нотаріату, органу реєстрації актів цивільного стану та інших) та низьким рівнем правового регулювання, в другу чергу, суперечливою судовою практикою, в третю чергу, недобросовісними діями третіх осіб, в тому числі шахраїв, і, лише в четверту чергу, діями, що спричинені спадкоємцями (несвоєчасне звернення до нотаріуса, злочинні дії щодо спадкодавця і т.і.).

Ці та інші проблеми допоможе вирішити адвокат по спадкуванню (спадкових спорах) в Києві.

Згідно одному з принципів, проголошених Конституцією України, власність зобов'язує, то ж про свій спадок, про гарантії та безпеку його надбання треба подбати завчасно, звернувшись до адвоката.

 

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав