Оформлення договору купівлі-продажу

житлового будинку, квартири, іншої нерухомості, договору про розподіл майна, кредитного договору, договору страхування, шлюбного договору, трудового договору та інших договорів не повинно зводитися до простого підписання, якому не передував його аналіз, обговорення та коригування у вигідному Вам ключі.

Не щодня Ви купуєте будинок або одружуєтеся, а тому ставитесь до подібних документів дуже відповідально! Легко заплутатися в дебрях юриспруденції, а тому довірте вивчення і оформлення договору Вашому юристу, адвокату Ящук Н.А.

Чи знаєте Ви, що шлюбний договір можна укласти не тільки до реєстрації шлюбу, а й багато пізніше цього? Чи знаєте Ви, що більша частина дрібних пошкоджень автомобіля не буде відшкодована страховою компанією за договором страхування, якщо Ви недогледіли, що безумовна не відшкодовувана частина страхової суми (франшиза) у вашому договорі непропорційно висока? Чи знаєте, Ви, що попередній договір купівлі-продажу житлового будинку, підписаний за участю агенства нерухомості, після чого Ви заплатили гроші, в'їхали в будинок і зробили ремонт, не дає Вам ніяких гарантій, що будинок в результаті буде Ваш? Чи знаєте Ви, з якою саме інформацією банк повинен Вас ознайомити в письмовому вигляді до укладення кредитного договору і який спосіб розрахунку кредитної процентної ставки повинен міститися в кредитному договорі?

Ці і багато, багато інших нюансів оформлення будь-якого з договорів знаємо ми, тому що це наша робота і ми завжди прагнемо робити її якісно. Вам не обов'язково все це знати, але неодмінно потрібно потурбуватися про те, щоб юрист вивчив Ваш договір.

Ми знаємо в яку обов'язкову або за бажанням учасників форму залучити в конкретний договір - в просту письмову, яка не вимагає реєстрації або вимагає такої або нотаріальної. Ми, юристи, знаємо, хто має право підписувати договір, а хто ні. Адже у разі підписання його особою, яка не має на це права, договір може бути визнаний недійсним. Ми знаємо сотні інших нюансів, про які з радістю проконсультуємо і Вас!

Адвокат Ящук Н.А. оформляє такі договори:

  • купівля-продаж об'єкта нерухомості (житлового будинку, квартири, адміністративної будівлі, земельної ділянки та інших об'єктів),
  • оренда офісу, квартири, будинку, окремих приміщень в об'єкті нерухомості,
  • кредитний договір, а також будь-які договори в його забезпечення (іпотека, порука, застава товарів в обороті та інші),
  • договір страхування автомобіля, іншого майна, життя і здоров'я людини,
  • трудовий договір суб'єкта підприємницької діяльності (як фізичної, так і юридичної особи) з найманим працівником,
  • шлюбний договір між зарученими або подружжям,
  • договір доручення та довіреності,
  • договір про розподіл майна,
  • інші договори.

 

Зазначений перелік послуг не є вичерпним.


Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53

2) наші телефони:

Life +38(063) 374-43-13,

МТС +38(066) 744-54-43,

KyivStar +38(096) 735-35-76.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав