Послуга адвоката щодо скасування штрафу за нерозмитнений автомобіль

Захистити Ваші права, представити Ваші інтереси у справі про порушення митних правил щодо перевищення терміну тимчасового переміщення автомобіля більш ніж на 30 днів, оскаржити накладення штрафу за нерозмитнений автомобіль або автомобіль, розмитнений після закінчення терміну тимчасового переміщення допоможуть Вам здійснити адвокати юридичної компанії «Адвокат Ящук і партнери».
Практика показує, що нерідко є підстави для звільнення від відповідальності або припинення справи, але знайти і правильно використовувати їх на свою користь без допомоги професіонала неможливо.Звертаючись до нас, Ви не тільки заощадите свій час і нерви, а й багаторазово збільшите свої шанси на перемогу.

Вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 500 грн.
Вартість підготовки позовної заяви (скарги) - від 1500 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Останні роки в Україні вкрай популярним способом купівлі автомобіля за ціною нижче ринкової була купівля автомобіля з країн Європи: Литви, Естонії, Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії.
Але, у зв'язку зі зміною законодавства, багатьом власникам таких авто загрожують великі штрафи (аж до 170 тис. грн) за перебування авто в режимі транзит понад установлений термін. Суперечки, пов'язані з ввезенням авто з країн Європи для особистого користування, його розмитненням і легалізацією в Україні мають свою специфіку, адже має значення кожна деталь, багато з яких можуть повернути справу на Вашу користь.

Адвокати юридичної компанії «Адвокат Ящук і партнери» багаторазово довели свою компетентність у вирішенні питань, пов'язаних з розмитненням і накладенням штрафу за нерозмитнений автомобіль.

Ми знаходимося в центрі Харкова: станція метро «Університет», вул. Сумська, 53.
Наші телефони: Lifecell +38(063) 374-43-13, МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76.

Адвокат Київ, Харків, Україна - юридичні послуги: оформити розлучення, стягнути аліменти, розділ майна, реєстрація підприємства, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, сімейні спори, позбавлення батьківських прав

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав