Адвокат у кримінальних справах

- це не просто представництво Ваших інтересів юристом і професійні консультації в галузі кримінального права, законодавства і практики, але також і підвищені вимоги законодавства до статусу і кваліфікації юриста у кримінальних справах, яким може бути тільки юрист, який має свідоцтво адвоката і внесений до відповідного реєстру адвокатів.

Звичайно, крім вимог, зазначених вище, адвокат у кримінальних справах повинен володіти відповідним досвідом ведення кримінальних справ на досудовій і судовій стадіях!

Компанія Адвокат Ящук і партнери має у своєму складі кваліфікованих адвокатів, однак ми беремось не за всі справи, віддаючи перевагу господарським (економічним) і посадовим злочинам (звинуваченням)!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) Харків, станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), а також маємо представництво в Києві,

2) наші телефони: Life:) (063) 587-587-0, МТС (066) 29-29-369,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи  - 500 грн,

4) вартість послуг з представництва Ваших інтересів у кримінальному процесі на досудовій або судовій стадії обумовлюється індивідуально.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав