Довідка про несудимість Київ. У Київській області


Згідно з вимогами законодавства України для усиновлення, оформлення паспорта або закордонного паспорта, отримання дозволу на носіння зброї, участі в тендері та деяких інших цілей необхідна довідка про несудимість (про відсутність судимості).

Крім того, ряд приватних компаній, серед яких банки і державні органи та установи, вимагають надати довідку про несудимість для працевлаштування, надання кредиту або інших цілей.

Для надання цієї довідки за кордон, як правило, потрібен апостиль. Послугу оформлення апостиля Ви також можете замовити у нас!

Оформити довідку про несудимість у Києві та Київській області дуже просто - достатньо зателефонувати і зробити замовлення, надіслати нам після цього електронною поштою копію паспорта і вказати мету отримання довідки і дані про колишнє  прізвище (прізвища) українською мовою.

У довідці про несудимість у Києві буде вказана мета її отримання і дані про відсутність судимості, а також персональні дані про особу, яка отримує довідку.

Телефонуйте:

+38 073-655-0-566  Lifecell,
+38 068-655-0-566  KyivStar,
+38 099-655-0-566  МТС.

Пишіть: spravka.nesudimosti@gmail.com


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав