Збільшення розміру аліментів

Коли перший крок у матеріальному забезпеченні дитини з боку недбайливого папи вже зроблено і є рішення відповідного суду, яке набрало законної сили, і воно виконується, то у разі збільшення доходів батька існує можливість збільшити суму аліментів, оскільки дуже часто рішенням суду присуджено дуже маленьку суму, оскільки раніше не було підтвердження доходів і/або працевлаштування батька, а тепер ситуація змінилася.

У такій ситуації потрібно знову звертатися до суду. При цьому потрібно пам'ятати, що у батька Вашої дитини є законні причини заперечувати проти такого збільшення аліментів і, якщо Ви не спокушені в сімейних тяганинах або Ви не юрист, то Вам буде дуже нелегко виграти такий процес.

Кодекс Хаммурапі (1754 р. до н. е.) говорить, що чоловік повинен забезпечити засоби до існування жінці, яка народила йому дітей, так щоб вона могла виростити їх. Історія стародавнього і сучасного законодавства стоїть на основоположній істині про необхідність сплати аліментів. Українське законодавство, зокрема Сімейний кодекс України, дотримується того ж шляху, однак практика українських судів щодо стягнення аліментів рясніє рішеннями про стягнення мізерних сум і рішеннями про відмову у збільшенні аліментних платежів!

Компанія "Адвокат Ящук і партнери" знає як Вам допомогти, так як сімейні суперечки є нашою профілюючою компетенцією. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію. Ми Вам неодмінно допоможемо!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав