Суперечки з органами влади, податковою, митницею, прикордонною службою, пенсійним фондом

Такі суперечки ніколи не були простими або легко вирішуваними, адже в їх процесі використовується потужний бюрократичний апарат відповідного органу або установи.


1) Тяжби з митними органами - це буденна справа, оскільки права фізичних і юридичних осіб при перетині кордону України з вантажем і без нього часто порушуються. Як правило, все закінчується рішенням митних органів про необхідність збільшення оціночної вартості товарів, що перетинають кордон.

Адвокат Ящук Н.А. проконсультує Вас про процедуру оскарження таких та інших рішень, а також про тонкощі подачі позову, буде успішно представляти вас у будь-яких інстанціях.


2) Спори з податковими органами

Податкові органи також відрізняються непринциповістю, коли мова йде про дотримання прав платників податків. Однак зовсім не обов'язково бігти, стрімголов, до суду для оскарження рішень, актів податкових органів. Дуже часто в нашій практиці протиріччя вирішувалися грамотно складеними листами (зверненнями) з викладом їх неправоти, рясно підкріпленими фактами і посиланнями на законодавство, після прочитання яких проводилася уточнююча бесіда і більше з цього приводу ніхто з працівників податкового органу не дзвонив і не писав. Якщо ж не вдається обійтися без суду, то судитися теж потрібно обережно, зважуючи і звіряючи із законодавством і судовою практикою кожен свій крок, віддаючи собі звіт у вагомості правової позиції кожної сторони і реальній перспективі справи.

3) Суди з прикордонними органами

Регіональні управління Державної прикордонної служби України відповідальні за пропуск громадян та інших осіб через кордон України. Дуже часто виникають спірні ситуації, за яких представники цих органів відмовляють з різних підстав у перетині кордону України. При цьому, як правило, фінальну крапку в спорі ставить відповідний регіональний адміністративний суд. Ми маємо позитивну практику вирішення і таких суперечок.

4) Суперечки з пенсійними органами

Однією з найпоширеніших категорій справ з органами влади є пенсійний спір. Пенсійні органи - одні з найбільш злісних порушників законодавства України, прав громадян на соціальне забезпечення. Наша компанія має величезний досвід з ведення таких справ.

5) Тяжби з органами реєстрації актів цивільного стану

Органи реєстрації актів цивільного стану часто відмовляються вносити відповідні зміни до актових записів, посилаючись на відсутність прямих вказівок до конкретного внесення змін у законодавстві України. Такі рішення цих органів також оскаржуються в суді, що ми можемо зробити за Вашим дорученням.

Тому у вирішенні виникаючих проблем при взаємодії з органами влади, з митними та податковими органами, прикордонними та пенсійними органами, органами реєстрації актів цивільного стану потрібен досвід і знорування.

Адвокат допоможе Вам правильно вибрати стратегію, уникнути марної витрати сил і грошових коштів.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав