Скарга в екологічну інспекцію

 

На дії громадян, підприємств та інших осіб, які порушують Ваші права у сфері екології та захисту навколишнього природного середовища.

Практично всі ми стикалися з незаконним скиданням побутового або будівельного сміття просто на узбіччя дороги, в найближчий яр, в струмок або заболочене озеро. А як щодо скидання отруєних стоків комунальним підприємством або підпільним цехом у річку, після чого Ваш рідний пляж і місце прогулянок перетворилися на видовище на безжиттєву річку з замуленим дном, затхлим запахом і мертвою рибою? Що вже говорити про струмок брудної замасленої води, що витікає з автомийки і потрапляє просто в грунт або у водойму!

Таких випадків у нашій країні багато і їх не стане менше, якщо не відмахуватися від них, тому що колись або заважає втома після роботи. Ваше здоров'я, чистота навколишнього Вас природи (в безпосередній близькості біля Вас), красиве і приємне дозвілля поруч з Вашим будинком, не затьмарене звалищами і неприємними запахами залежить не тільки від держави!

Дуже допомагають у таких випадках правильно написані, систематично і певним чином спрямовані скарги на порушників Ваших прав і законних інтересів у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Екологічна інспекція, в цьому випадку, саме той орган, який створений для розгляду таких скарг, проведення перевірок, складання за їх підсумками актів перевірки, приписів про усунення порушень екологічного законодавства, притягнення посадових осіб підприємств та підприємців до адміністративної відповідальності, направлення матеріалів перевірки до поліції та прокуратури, пред'явлення позову до порушника для відшкодування заподіяної державі (природі) шкоди

Ми знаємо, коли це краще робити, в якій формі і що саме потрібно написати, в якому порядку і наскільки детально.

Складання скарги в екологічну інспекцію - це серйозна праця досвідченого юриста, в процесі якого потрібно враховувати факти, документи і законодавство, застосоване до Вашого випадку.

Тому радимо звернутися до досвідченого юриста нашої компанії відразу!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав