Визнання права власності

 

У господарському суді в Харкові та Києві.

Право власності - можливість безмежної реалізації своїх бажань щодо предмета матеріального та нематеріального світу (предмети інтелектуальної власності).

Оскільки прагнення до володіння одним і тим же предметом власності часто збігається у різних суб'єктів і, крім того, суб'єкти, які реалізують владні повноваження, дуже часто перешкоджають своїми діями реалізації власником своїх прав, то визнання права власності в судовому порядку є вкрай важливим правовим механізмом реалізації та захисту прав власності.

У господарському суді визнання права власності - дуже поширений вид судового провадження. Це визнання права власності на предмет фінансового лізингу, на об'єкт будівництва, на предмет публічних торгів, на знак для товарів і послуг, на частку в статутному фонді, на акції, грошові кошти на депозитних або поточних рахунках у банку та багато інших позовів.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) наші телефони:

Life:) (063) 587-587-0

 МТС (066) 29-29-369

 KyivStar (068) 29-29-369.


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав