Вирішення трудових спорів

Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна надає правову допомогу в усіх регіонах України, Києві, Дніпрі (Дніпропетровську), Полтаві, Харкові, Змієві, Чугуєві, Вовчанську, Куп'янську у відновленні порушених прав працівника.

Вирішення трудових спорів можливе як у досудовому порядку так і в судовому.

В якості досудової інстанції ефективним засобом є звернення до Інспекції праці, а також звернення до Генерального прокурора України та підлеглих йому прокурорів, які здійснюють вищий нагляд за додержанням і правильним застосуванням.

Найбільш численними є такі трудові суперечки:

 

  • Стягнення невиплаченої заробітної плати;
  • Поновлення на роботі у зв'язку з незаконним звільненням.Також, якщо Ви знаєте, що Вас збираються звільнити, скоротити, але Ви б хотіли зберегти своє робоче місце, звертайтеся за юридичною допомогою, консультацією.

Адвокат Ящук Наталія допоможе на законодавчому рівні уникнути Вашого звільнення і захистить Вас від будь-яких незаконних дій роботодавця.

Наприклад, працездатна молодь і молоді фахівці, які отримали перше робоче місце, мають певні гарантії при звільненні. На них поширюється імперативна норма про заборону звільнення на певний термін. Також певні гарантії при звільненні та право на додаткову відпустку мають вагітні жінки та мами, у яких є малолітня дитина.

Трудові відносини між працівником і роботодавцем регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю, Законом України "Про відпустки", Законом України "Про державну службу" та багатьма іншими...

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав