Стягнення пені

Адвокат з господарських спорів

Регіони: Харків і Харківська область, Київ і Київська область.

В умовах кризи підприємці особливо часто стикаються з порушенням своїх зобов'язань іншою стороною договору, особливо в частині оплати за товари або послуги.

Щоб попередити для себе несприятливі наслідки недружелюбних дій Ваших колишніх або нинішніх партнерів потрібно обов'язково передбачати в договорі штрафні санкції за невиконання найважливіших умов договору.

Якщо ж договір укладений і такі санкції в ньому відсутні, ми рекомендуємо доручити досвідченому юристу провести ревізію документів і самого договору і, при необхідності, вжити заходів щодо внесення в договір потрібних Вам змін. Як правило, цей процес є болючим для Вашого контрагента і показовим в частині дествівного ставлення останнього до порушення зобов'язань за договором і відповідальності за це.

Ми супроводжуємо договірні переговори на всіх стадіях і рівнях спілкування будь-якої складності.

У разі загрози настання конфлікту, нерозв'язного без участі суду, ми будемо представляти Ваші інтереси у всіх судових інстанціях Харкова і Києва, виберемо для Вас оптимальну правову позицію і відстоїмо її в суді.

Пам'ятайте, що в разі прострочення Вашим контрагентом виконання за договором дуже важливо, щоб Ваш договір містив відповідні умови про пеню, штрафи в їх точному розмірі. У разі їх відсутності, пеня стягується тільки у випадках, передбачених у законодавстві для окремих видів зобов'язань! Однак це не виключає додаткової можливості щодо стягнення з Вашого контрагента інфляційних втрат, 3% річних та упущеної вигоди.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) наші телефони:

+38 (063) 374-43-13
+38 (066) 744-54-43
+38 (096) 735-35-76

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав