Зменшення відсотків за кредитом

Якщо ви покупець, то важливо знати наступне. Перш ніж купувати в кредит автомобіль або, тим більше, квартиру і будинок подумайте про те, що "все добре, поки все добре", а на випадок, коли стане погано, потрібен договір, який Вас захистить. Цей договір необхідно попередньо вивчити і відкоригувати на Вашу користь.

Команда Адвоката Ящук Н.А. допоможе Вам у цьому!


Однак, незалежно від умов Вашого кредитного договору, від того, наскільки добре він захищає Ваші інтереси, банки далеко не завжди дотримуються законодавства та умов укладених договорів!

Будь Ви підприємець, а банк кредитує Вас на поповнення обігових коштів, або звичайний громадянин, а банк кредитує Вас на покупку автомобіля, з однаковою ймовірністю Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли банк вирішив збільшити процентну ставку за кредитом і йому байдуже Ваша думка. Звичайно, Вам тут стане в нагоді договір, який дійсно захищає Ваші інтереси, але якщо укладений договір повністю на боці банку - не впадайте у відчай.


Те, що Ви бачите в кредитному договорі - це далеко не все, що там міститься! Ми допоможемо Вам знайти у Вашому договорі більше, ніж Ви від нього чекали з урахуванням, звичайно ж, вимог чинного законодавства.


Зменшити відсотки за кредитним договором, коли банк їх безпідставно збільшив, можна. Робиться це після наполегливих переговорів з банком, але, найчастіше, зменшення відсотків за кредитом, відбувається в суді.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав