Подача Форми 6. Щорічне підтвердження щодо юридичних та фізичних осіб.

Ми працюємо в місті Харкові і в усіх населених пунктах Харківського району (в Мерефі, Пісочині та інших населених пунктах), в будь-якому з відділів реєстраційної служби, а тому знаємо вимоги окремо взятих державних реєстраторів.

Щороку будь-якому підприємцю необхідно підтвердити відомості про юридичну особу або приватного підприємця в єдиному державному реєстрі. Здавалося б це не критично важливо і досить просто.

Однак подання форми 6 або щорічне підтвердження відомостей є обов'язковою процедурою не тільки в силу Закону України, що регулює всі реєстраційні дії, але і в силу наслідків недосконалості таких дій, як, наприклад, позбавлення статусу платника ПДВ!

У чому ж полягає тонкість процедури подання Форми 6? Звичайно, не тільки в правильному заповненні бланка Форми 6 на підтвердження відомостей у держреєстрі і в обліку вимог кожного окремого державного реєстратора, але також і у втраті часу і нервів через величезні багатогодинні черги в Реєстраційній палаті.

Не витрачайте свій час і час Ваших співробітників на виконання таких завдань! Ваш час і час Ваших працівників гідні кращого застосування, особливо в такий важкий час!

Телефонуйте за такими номерами: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76

і приходьте до нас в офіс: м. Харків, станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав