Позовна заява про стягнення аліментів в Україні


Позовна заява у сімейному спорі - документ, що описує у певній формі претензію однієї особи до іншої з додатком відповідних документів.

Мета встановлення сплати аліментів - уникнути будь-яких несправедливих економічних наслідків розлучення подружжя щодо дитини або чоловіка.

В Україні дуже розвинені аліментарні вимоги до батька на утримання дитини або матері до батька до досягнення певного віку дитиною і, у той же час, погано розвинена сфера позовних вимог на утримання непрацездатного чоловіка або батьків і абсолютно не розвинене направлення вимог одного з подружжя до іншого для стягнення аліментів в якості компенсації для справедливого розділу судом всіх матеріальних і нематеріальних активів подружжя, де серед безлічі нематеріальних активів обов'язковій оцінці та обліку підлягають інвестиції в освіту одного з подружжя, які дали плоди у вигляді збільшення зарплати учня чоловіка і навантаження на другого у вигляді додаткової роботи або інших витрат або інвестицій.

Позовну заяву про стягнення аліментів можна віднести до позову середнього ступеня складності порівняно з позовними заявами про розірвання шлюбу та позбавленням батьківських прав чоловіка (один з найбільш складних позовів).

При його підготовці потрібно спочатку визначити ймовірний результат виходячи з фактичних можливостей доказування доходів одного з подружжя і сформованої судової практики, щоб скористатися в ході судового процесу додатковими можливостями у вигляді помилок або недоробок відповідача.

Враховуючи величезний досвід ведення подібних справ Компанія "Адвокат Ящук і партнери" надасть професійну допомогу у складанні позовної заяви про стягнення аліментів окремо або послугу з повного ведення справи без Вашої участі.

Компанія "Адвокат Ящук і партнери" працює в Харкові, Києві, Донецьку Луганську, а також на території всієї іншої України.

Телефонуйте за вказаними нижче телефонами або пишіть на електронну пошту:

1) Life:) +38(063) 374-43-13МТС +38(066) 744-54-43KyivStar +38(096) 735-35-76,

2) электронна адреса: "3744313@gmail.com".

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав