Аналіз кадрових документів

Від того, як Ви оформляєте накази про прийом і звільнення, стягнення і заохочення, складаєте акти про прогул, відсутність на робочому місці, розкрадання, заповнюєте трудові книжки і так далі, залежить перспектива їх "довгожительства", тобто те, зможуть чи ні і як швидко їх визнати недійсними зацікавлені особи в суді.

Крім того, Ви можете зазнати збитків у вигляді відшкодування судового збору, моральної шкоди. Адвокат Ящук Н.А. проконсультує Вас з усіх питань у трудових відносинах.

Компанія "Адвокат Ящук Н.А. і патрнери" візує накази, складає трудові договори, контракти, колективний договір на предмет відповідності законодавству і підкаже як правильно оформляти документи!

Адвокат Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки)

Юридична консультація та інші види юридичних послуг у кадрових питаннях.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав