Довідка про несудимість Донецька область

У Донецьку, Слов 'янську, Краматорську, Олександрівці, Красному Лимані, Дружківці, Артемівську, Костянтинівці, Добропіллі, Красноармійську, Дебальцевому, Дзержинську, Горлівці, Єнакієвому, Ясинуватій, Авдіївці, Селидовому, Марлівці

Без особистої присутності та оригіналу паспорта!

Для громадянства, візи, працевлаштування, усиновлення, закордонні паспорти та інших юридичних процедур.

Все просто - Ви телефонуєте нам, а ми отримуємо в будь-який бажаний Вами термін довідку про несудимість у Донецькій області, в тому числі на територіях, непідконтрольних українській владі і військовим. Нам потрібна тільки копія паспорта або його сканована версія і дані про колишнє (-них) прізвища (-ях), якщо вона (вони) змінювалися.

До Ваших послуг - надсилання копій документів електронною поштою, оплата послуги через термінали ПриватБанку або он-лайн Приват 24, відправка готових документів по всій Україні будь-яким поштовим оператором або транспортом, а також пересилання за кордон.


Яка адреса значиться у Вашому паспорті або де Ви перебуваєте або проживаєте не має для нас, з точки зору можливості отримання довідки про несудимість, ніякого значення.

З 1 лютого 2017 року електронна обробка довідок про несудимість ведеться тільки в Києві, в Департаменті інформаційних технологій МВС України на вул. Богомольця, 10, після чого вони відправляються по Україні, в тому числі в регіональні підрозділи МВС України.


Телефонуйте:

073-655-0-566  Lifecell,
068-655-0-566  KyivStar,
099-655-0-566  МТС.

Пишіть: spravka.nesudimosti@gmail.com


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав