Оскарження рішення податкової інспекції

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life (063) 374-43-13, МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн,

4) вартість підготовки адміністративної позовної заяви (скарги) - від 700 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Улюблений метод або тактика роботи податкової інспекції - отримання всіх або майже всіх документів та інформації на першу вимогу при раптовій появі представника податкової інспекції.

При цьому, як правило, чиниться психологічний тиск на особу так, щоб створити враження, що єдиний правильний спосіб поведінки у відносинах з податковою інспекцією - це робити все саме так, як того вимагає податкова інспекція, і тоді все швидко і безболісно вирішиться.

Успіху та результативності такої роботи податкової інспекції сприяє один міф, який, великою мірою, старанно культивується податковою інспекцією і, чималою мірою, заохочується потуранням фізичних та юридичних осіб (підприємців).

Міф цей полягає в тому, що послідовно і самовіддано відстоювати свою позицію у відносинах з податковою інспекцією, звіряючи кожну дію або бездіяльність податкової служби і своє власне з буквою закону - це означає створення конфліктної ситуації з податковою інспекцією, яка завжди знайде, до чого "причепитися" і, якщо не в цей раз, то обов'язково в наступний "організовує" вам неприємності.
Цей міф допомагає податковій інспекції безкарно складати необґрунтовані, з точки зору українського законодавства, акти (рішення) і приводити їх у виконання.


Адвокат Ящук Н.А. (юрист) знає про те, як відбувається прийняття рішень податковою інспекцією, з власного багатого досвіду оскарження дій і рішень (актів) податкової інспекції.
Разом з тим вибір такої "неконфліктної" позиції далеко не завжди допомагає громадянам і юридичним особам уникнути неприємностей, а в ряді випадків, примножує і розмір їх "втрат".

 Справа в тому, що будь-які поблажки для податкової інспекції, як і дії податкової інспекції в обхід встановлених законодавством процедур і заохочення таких дій з Вашого боку, передбачають наявність у працівників податкової інспекції совісті.
Однак досвід показує, що очікувати зустрічних порядних і лояльних дій з боку податкової інспекції - невдячне заняття.


Не ставте себе в неоднозначне, невигідне або залежне від податкової інспекції положення.

Оскарження рішення податкової інспекції за допомогою юриста - єдино правильний шлях.

Адвокат Ящук Н.А. радить завжди триматися ближче до передбаченої законом процедури перевірки, отримання інформації або документів.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав