Реєстрація платника ПДВ

У Харкові, районі та області! Вартість послуги 1000 грн!

Реєстрація платника ПДВ у сьогоднішніх реаліях - це, як правило, дуже складна процедура. Викликано це не тільки труднощами у заповненні та подачі різних бланків і форм звітності, тобто не тільки у виконанні формальностей, а й у великому бажанні більшості податкових інспекцій причепитися до чого-небудь з метою відмовити у присвоєнні статусу платника ПДВ. При цьому податкові органи крім виявлення формальних порушень не гребують у відмові реєстрації платника ПДВ без відповідної аргументації взагалі!

Компанія Адвокат Ящук і партнери має успішний досвід реєстрації платника ПДВ у Харкові, Харківському районі та Харківській області! Ми також готові проконсультувати, скласти документи для клієнтів з інших регіонів України.

Реєстрація платника ПДВ може бути пов'язана з одночасною реєстрацією новостворюваної юридичної особи (ТОВ, ПП, інше). Ми надаємо також повний комплекс з реєстрації юридичних осіб за дуже вигідними цінами!

У вартість послуги з реєстрації платника ПДВ входить:

- підготовка необхідних документів для реєстрації юридичної особи платником ПДВ,

- отримання після реєстрації витягу з реєстру платників ПДВ.

Розташування офісу - місто Харків, станція метро "Університет", вул. Сумська, 53.

тел. +38-063-3-7-44-313, +38-066-7-445-443.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав