Стягнення аліментів Київ

Аліменти Україна, Харків - 2021


Чи знаєте Ви всі підстави, за якими маєте право на стягнення аліментів, на збільшення розміру аліментів, куди подавати позов? Як стягнути аліменти за минулий час?

Тільки лише за участю адвоката можна домогтися найкращого результату по стягненню аліментів на дитину.

Вартість послуг адвоката зі складання позову про стягнення аліментів невелика. Зате я, як досвідчений адвокат, точно знаю як збільшити період з якого суд буде стягувати аліменти суд, а також особливості того, як домогтися задоволення саме заявленого позивачем розміру аліментів на дитину.

Я ЗРОБЛЮ МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВЕ ДЛЯ ВАС У СПРАВІ ПО СТЯГНЕННЮ АЛІМЕНТІВ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВИ ЖИЛИ ЗАБЕЗПЕЧЕНО І ЩАСЛИВО!

Довірте вирішення питання щодо стягнення аліментів адвокату і досягнете максимально можливого результату. Позитивні відгуки клієнтів про мою роботу і судова практика свідчать про це.

У результаті стягнення аліментів адвокатом Ви:

- не займаєтеся підготовкою процесуальних документів самі,

- не витрачайте час і нерви на відвідування залу суду,

- не проводьте своє дозвілля в чергах до канцелярії за отриманням рішення суду і виконавчого листа,

- при цьому, витрати на послуги адвоката можна стягнути з відповідача.

Звертайтесь і Ви залишитеся задоволені!

Чекаємо Вас в офісі за адресою Харків, вул.Сумська, 53 (попередній запис за телефонами +38-063-37-44-313, +38-066-7-445-443).

Консультація - від 350 грн.

 

Загальне про стягнення аліментів, мінімальний розмір аліментів на дитину

Кваліфіковану правову допомогу у складанні позову про стягнення аліментів, складання договору про розмір аліментів на дитину, послуги з представництва в суді зі стягнення аліментів, захист від необґрунтовано завищеного розміру аліментів Вам надасть адвокат.

Суперечку про виплату аліментів можливо вирішити двома шляхами:

  • складанням нотаріального договору про розмір аліментів на дитину;
  • стягненням аліментів через суд.

Укладення нотаріального договору про розмір аліментів на дитину

Якщо батьки дитини здатні досягти компромісу про суму та порядок виплати аліментів на дитину, то ідеальним у цій ситуації є складання у нотаріуса договору про розмір виплат аліментів на дитину (договору про матеріальне забезпечення дитини).

Роль адвоката полягає в підготовці проекту договору про розмір аліментів на дитину. У разі необхідності в договорі можна додатково торкнутися, описати питання батьків, такі як порядок участі у вихованні дитини, визначити час і тривалість зустрічей дитини з батьком, який проживає окремо. Також адвокату відводиться роль за погодженням, веденню переговорів за всіма істотними умовами договору про виплату аліментів.

Позитивним в укладенні договору у нотаріуса є те, що якщо умови договору про виплату аліментів порушуються, колишнім чоловіком не виплачуються аліменти, то стягнення проводиться за виконавчим написом нотаріуса *.

* Стягнення аліментів за виконавчим написом нотаріуса за договором про розмір аліментів на дитину - це спрощена процедура зі стягнення з боржника виплат за аліментами. Тобто. без суду можна притягнути батька до відповідальності за несплату аліментів і стягнути їх.

Стягнення аліментів через суд

Часто виникають суперечки між колишнім подружжям про матеріальне забезпечення дитини, а саме - колишній чоловік не надає матеріальну допомогу на утримання дитини, батько дає недостатньо грошей на утримання дітей, хоча має постійні доходи і можливість забезпечувати дітей.

При спорі про розмір аліментів і відсутність будь-якого компромісу між батьками дитини потрібно звертатися до суду. І без адвоката у справах зі стягнення аліментів Вам не обійтися.

Судове рішення про стягнення аліментів на дитину, яке відповідає інтересам дитини, можна отримати лише за допомогою грамотно складеної позовної заяви про стягнення аліментів на дітей, правильної судової тактики та ведення справи адвокатом.

Правильно сформовані адвокатом позовні вимоги дадуть Вам те, що обов 'язок у чоловіка з виплати аліментів настане на один два місяці раніше, ніж якби Ви самі готували позов щодо виплати аліментів.

Пам'ятайте, рішення суду щодо виплати аліментів Ви отримаєте один раз, а на його підставі аліменти виплачуватимуться батьком до досягнення дитиною повноліття.

Адвокат зможе швидко і якісно оформити всі папери. Звертайтеся до Нас! Ціна питання від 1500 грн.

Якщо є код чоловіка, то весь процес коштуватиме Вам всього 1500 грн.

Без Вашої участі!

Відповідно до ч. 2. ст. 182 Сімейного кодексу України мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Від чого залежить розмір аліментів на дитину, яка визначить суд, і період, за який аліменти стягуватимуться:

  • Від стану здоров'я та матеріального становища дитини;
  • Від стану здоров'я та матеріального становища платника аліментів (батька);
  • Від наявності інших обставин, які мають значення;
  • Від наявності у мами доказів, що раніше батько не виплачував матеріальну допомогу на дитину і вона, хоч і намагалася отримати аліменти з батька-відповідача, але не могла (можливо присудити аліменти за минулий час, але не більше ніж за три роки);
  • Від правильно зібраних документів у справі та правильно сформованих позовних вимог;
  • Від прийняття участі адвоката у справі щодо стягнення аліментів;
  • Від виникнення обставин після винесення рішення суду про стягнення аліментів, які впливають на зміну розміру аліментів (це, наприклад, зміни стану здоров'я, матеріального становища та інше).

 

З усіх нижчезазначених питань адвокат проконсультує Вас і надасть правову допомогу:складання позову про стягнення аліментів, позовна заява про зміну розміру аліментів на дитину, зміна розміру аліментів, збільшення розміру аліментів, зменшення розмірів аліментів, адвокат відповідача, юрист з аліментів, аліменти після 18 років, підготовка проекту нотаріального договору про розмір аліментів на дитину, укладення договору про розмір аліментів на дитину, аліменти не виплачуються за рішенням суду, що робити, стягнення аліментів за виконавчим написом нотаріуса, стягнення аліментів за виконавчим листом, безкоштовна юридична консультація, заборгованість з аліментів, стягнення аліментів за минулий час, розмір аліментів на дитину, мінімальний розмір аліментів, прожитковий мінімум на дитину на 2021 рік, стягнення аліментів за минулий рік, стягнення аліментів за три роки, аліменти до 23 років, аліменти на дитину, яка продовжує вчитися.

 

Стягнення аліментів на дитину через суд, укладення нотаріального договору - юридична консультація та допомога 2021 р.


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав