Стягнення аліментів у Києві, Харкові, по всій Україні

Для того, щоб отримувати максимум з можливих аліментів, Вам необхідний адвокат, який в цьому спеціалізується і вміє вибрати правильну стратегію для Вас.

Наші адвокати є одними з кращих у стягненні аліментів як за позовною заявою, так і за судовим наказом.

Також у нас Ви отримаєте максимальний відсоток виплати боржником аліментів у процесі виконання рішення суду або судового наказу.

Якщо Вам потрібні максимальні аліменти та їх реальне стягнення, записуйтесь на консультацію в один з наших офісів.
І краще це зробити якомога раніше, адже аліменти стягуються з дня подачі документів до суду.

Крім первинного стягнення аліментів компанія "Адвокат Ящук і партнери" веде всі інші судові процеси, похідні від стягнення аліментів. Одним з таких процесів є зменшення аліментів або їх збільшення за допомогою нашого адвоката. Цей процес швидший, ніж первинне стягнення аліментів. Враховуючи наші знання та досвід ведення таких справ, Ваші плани щодо зменшення або збільшення аліментів стають максимально реалістичними.

До судових процесів, що випливають з первинного стягнення аліментів, належать також стягнення пені за невиплаченими аліментами, заборгованості за аліментами, припинення стягнення аліментів через зміну місця проживання дитини, коли дитина стала проживати з батьком, з якого стягуються аліменти та інші судові процеси.

Ми допоможемо Вам у будь-яких справах, пов'язаних з аліментними питаннями.

 

Офіси компанії "Адвокат Ящук і партнери" розташовані за адресою:


у Києві: вул. Велика Васильківська, 68, 1 під'їзд, 2 поверх.

Телефони: (050) 130-20-20, (073) 130-20-20, (096) 735-35-76

у Харкові: вул. Сумська, 47, код - 358.

Телефони: (066) 744-54-43, (063) 374-43-13, (096) 735-35-76, (057) 715-63-28

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав