Досвідчений адвокат (юрист) з розподілу майна

При розірванні шлюбу між подружжям виникають питання, пов'язані з необхідністю розподілу спільно нажитого майна і не тільки, які часто доводиться вирішувати в судовому порядку.

Досвідчений адвокат, юрист часто стикається також з тим, що предметом розподілу може бути майна, придбане одним з подружжя до шлюбу. Питання розподілу майна при розірванні шлюбу є одними з найскладніших з категорії сімейних справ і їх рішення без участі професійного юриста, адвоката часто не в інтересах клієнта.

Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна захистить Ваші права при розподілі майна. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів і орієнтовані на те, щоб зробити для Вас процес з розподілу майна максимально швидким і найбільш вигідним для Вас.

Ми надаємо весь спектр послуг: від написання грамотної позовної заяви до повноцінного ведення Вашої справи в суді без Вашої участі. Наші ціни завжди радують наших клієнтів.

Розподіл майна з урахуванням інтересів дітей; розподіл майна не в рівних частках; збільшення майна одного з подружжя за рахунок частки другого; визнання особистого майна чоловіка сумісною власністю і навпаки; стягнення компенсації за привласнене (сховане) майно; розподіл майна з урахуванням кредитів - ми знаємо як допомогти Вам у будь-якій ситуації.

Наші юристи, які мають величезний досвід роботи у справах про розподіл майна, допоможуть Вам розібратися у Ваших правах, детально вивчать наявну практику розгляду судами аналогічних справ і складуть найбільш оптимальний для Вас план дій.

Пам'ятайте, чим швидше Ви зверніться до професіонала, тим вища ймовірність того, що Ви отримаєте те, що Вам належить в найкоротші терміни, оскільки особливо рухоме майно, в тому числі транспортні засоби, придбані в шлюбі, можуть бути без зусиль реалізовані другим з подружжя без Вашого дозволу.

Крім того, Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна має велику практику щодо складання та подальшого нотаріального супроводу розподілу майна сторін за їх угодою, що оформляється у відповідному договорі. Також, нерідко бувають випадки, коли сторони вже після звернення до Суду вирішують домовитися мирним шляхом і тут без
досвідченого юриста теж не обійтися: хто ще врахує всі нюанси і захистить Ваші інтереси повною мірою?

Ми знаходимось в самому центрі Харкова - в 100 метрах від станції метро "Університет", вулиця Сумська, 47, 1 поверх, код домофону 358 (вхід - сірі двері праворуч від Медтехніки).

Для попереднього запису телефонуйте за телефонами:

Life:) (063) 374-43-13,

МТС (066) 744-54-43,

KyivStar (096) 735-35-76.

Вартість консультації в офісі з вивченням всіх документів, обставин Вашої справи і застосовного до Вашої справи законодавства - всього 350 грн.

Вартість підготовки позовної заяви - від 1900 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Адвокат з розподілу майна Ящук Н.А. допоможе Вам отримати належні Вам рухоме і нерухоме майно без зайвих емоційних і матеріальних витрат.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав