Стягнення пені за аліментами

Послуги досвідченого сімейного адвоката.

Ви "ламаєте собі голову" питаннями про те чи можливо отримувати аліменти від колишнього чоловіка вчасно або взагалі отримувати їх, чи можна дисциплінувати батька Вашої дитини в частині своєчасних перерахувань чи ні, чи є можливість стягнути з боржника (батька дитини) компенсацію за несвоєчасну оплату аліментів протягом багатьох років!

Так, стягнення пені за невиплаченими аліментами - це не тільки можлива процедура, а й необхідний захід, оскільки не тільки компенсує Ваші втрати у вигляді інфляційних і моральних втрат, а й мотивує боржника (як правило, батька дитини) до подальшого дотримання платіжної дисципліни.

У нашої компанії великий досвід постійної участі в сімейних суперечках. Наш сімейний адвокат захистить Ваші права. Ми консультуємо, робимо розрахунки заборгованості, аналіз наявних і підготовку необхідних документів, обґрунтування понесеної моральної шкоди та розрахунок її суми з урахуванням Ваших побажань, представляємо Ваші інтереси в суді.

Компанія "Адвокат Ящук і партнери" працює в Харкові та області, Києві, Донбасі, по всій Україні.

Наші телефони:

Life:) +38(063) 374-43-13,

МТС +38(066) 744-54-43,

KyivStar +38(096) 735-35-76.


Звертайтеся і Ви залишитеся задоволені!

Чекаємо Вас в офісі за адресою Харків, вул.Сумська, 53 (попередній запис за телефонами +38-063-37-44-313, +38-066-7-445-443).

Консультація - від 350 грн.


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав