Надання консультацій, а також висновків з різних питань оподаткування.

З появою Податкового кодексу України юристи, бухгалтера, підприємці та власники великих компаній, та й просто пересічні громадяни, побачили багато нововведень, із застосуванням яких на практиці досі виникає чимало труднощів. У багатьох позичальників, яким банк нібито "пробачив борг" за кредитним договором, виникли податкові наслідки у вигляді зобов'язання сплатити податок на доходи фізичних осіб. Оскільки списаний банком борг за Податковим кодексом України є доходом у вигляді додаткового блага, розмір такого податку може перевищувати тисячі, десятки тисяч доларів.

Але це не вирок: вихід є. У рішенні щодо податкових наслідків у зв'язку з додатковим благом, по правді кажучи, їх навіть кілька.

Команда професіоналів адвоката Ящук Наталії Анатоліївни допоможе Вам впоратися з податковими проблемами, надасть правову допомогу у зменшенні або зведенні податкових наслідків та ризиків до мінімуму. І що дуже важливо, допоможе запобігти податковим наслідкам за допомогою своєчасної податкової консультації.

Крім того, в основний податковий закон постійно вносяться зміни, так що простоти і ясності, на жаль, навряд чи дочекаємось в галузі податкового законодавства.

У питаннях оподаткування не варто "займатися самолікуванням". Адже наслідки неправильних рішень загрожують серйозними фінансовими, майновими та кримінально-правовими санкціями. Краще звернутися до досвідченого юриста і, бажано, якомога раніше.

Фізичним особам (громадянам) надаються юридичні консультації з питань обкладення податком на доходи фізичних осіб будь-яких отриманих Вами (на підставі договору, у спадщину, у зв 'язку зі списанням боргу або іншим підставам) коштів, матеріальних цінностей або інших благ.

Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надається правова допомога, пов'язана з вибором найкращої форми ведення бізнесу та побудови схеми господарської діяльності, а також даються відповіді на питання щодо порядку оподаткування окремих господарських операцій та податкових наслідків виконання окремих комерційних операцій. Також Ви, як суб'єкт господарювання, отримаєте роз'яснення про те, як правильно поводитися при взаєминах з податковими органами, при отриманні від них запитів про надання документів та інформації.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав