Встановлення батьківства щодо іноземця

Це передбачає визнання іноземного громадянина батьком дитини, який є громадянином України.

У практиці компанії "Адвокат Ящук і партнери" роботи з іноземними громадянами зустрічаються випадки, коли дитині, народженій в Україні (громадянину України), потрібно отримати громадянство іншої країни (країни, де резидентом є один з батьків або особа, яка претендує на цей статус).

У порівнянні з процедурою усиновлення (удочеріння) цей шлях є більш коротким, оскільки в першому випадку необхідна особиста присутність усиновителів дитини, а також потрібно отримання об'ємного пакету документів, у тому числі, довідки з Інтерполу.

Якщо ж йти шляхом встановлення батьківства, то можна обійтися відповідним чином складеними довіреностями і деякими іншими документами, щоб уникнути дорогих перельотів іноземних громадян з-за кордону в Україну.

Враховуючи наявність у компанії "Адвокат Ящук і партнери" цінних напрацювань і практики вирішення справ про встановлення батьківства щодо іноземця, доручення на вирішення таких складних проблем нашої компанії є, на наш погляд, правильним рішенням.

Наші координати:

Контактні телефони: Life: +38 (063) 374-43-13), МТС +38 (066) 744-54-43, KyivStar +38 (096) 735-35-76

Е-маil: 3744313@gmail.com

Пошта для кореспонденції: 61124, м. Харків, пр. пр. Гагаріна, 165, корпус 5, кв.24.

Компанія "Адвокат Ящук і партнери", досвід понад 15 років. Вирішуємо будь-які, навіть найскладніші питання.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав