Сімейний адвокат у Києві, Харкові, по всій Україні

У наш час люди все частіше стали користуватися послугами фахівців у вузькій сфері. Адже простіше і в рази дешевше вирішити або попередити проблему спочатку, ніж потім усувати її наслідки. Тут сімейний адвокат, як сімейний лікар, який повинен бути у кожної людини. І при виникненні проблемного питання потрібно негайно звертатися.

Сімейні справи як судового, так і позасудового спрямування правозастосування відрізняються від інших суперечок і, звичайно, мають свої особливості. Ці особливості потрібно, по-перше, знати, а, по-друге, враховувати і правильно використовувати на користь свого клієнта. Дуже часто подружжя, так само як і колишнє подружжя, взагалі не може спілкуватися один з одним і може робити це тільки за допомогою адвокатів, а останні повинні відповідати такій ролі.

Також у сімейних справах зустрічається безліч маніпуляцій з боку учасників конфлікту, в тому числі, на превеликий жаль, маніпуляцій з використанням дітей, що вимагає дуже делікатної роботи адвоката як посередника вирішення конфлікту. Нерідкі випадки повного незнання як вирішити проблему виїзду з дитиною без подання позову до суду за межі України без письмового дозволу другого батька або як без суду розділити шлюбне майно подружжя, особливо, якщо це стосується рухомого майна.


При цьому часто ситуацію погіршує одночасна наявність декількох або, навіть, безлічі сімейних проблем через що така ситуація здається взагалі нерозв'язною.


Не дивлячись на все це наша компанія зробить все можливе, щоб допомогти Вам! У такій ситуації, повторимося, хороший адвокат - це як хороший лікар і, обов'язково, на нашу думку, адвокат повинен бути сімейним, тобто спеціалізується в таких справах.

У нашій команді працюють адвокати з величезним досвідом і високою спеціалізацією у сфері вирішення сімейних питань. Понад 15 років досвіду і тисячі виграних справ за плечима наших фахівців.

У нас офіси в Києві і в Харкові. У цих містах ми можемо зустрітися і обговорити перспективу справи і порядок дій. З введенням карантинних заходів в юридичному житті стало все частіше і частіше застосовуватися віддалене ведення справи, проведення судового процесу в режимі відео-конференції.

Тому люди звертаються до нас з усіх міст України, вже знаючи нашу репутацію і прагнення зробити максимум для перемоги по кожному клієнту.


Телефони офісу в Харкові:

+38 (066) 744-54-43
+38 (063) 374-43-13
+38 (096) 735-35-76

Viber, WhatsApp:

+38 (066) 744-54-43
+38 (063) 374-43-13


Офіс у Харкові: вул. Сумська, 53

Email: 3744313@gmail.com

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав