У своїй роботі часто доводиться займатися питаннями щодо позбавлення батьківських прав.

Ситуації бувають різні. Найчастіше звертаються з цією проблемою люди, які нічого не знають про цю процедуру. Я допомагаю зібрати необхідні документи, докази, на підставі яких можливо позбавити батька батьківських прав і веду або направляю весь процесі в потрібне русло.

Люди, які трохи самостійно почитують або дізнаються десь про свої перспективи в процесі позбавлення батьківських прав, як правило, через неправильну і неповну інформацію, вважають, що у них немає підстав для позбавлення батьківських прав.

З такими людьми, як правило, я зустрічаюся випадково, або дізнаюся про їхні давні проблеми і труднощі від знайомих.

З цього правило щодо позбавлення батьківських прав:

Якщо у Вас є необхідність позбавити батьківських прав другого батька, необхідно звернутися за консультацією (хоча б!) до адвоката, який не тільки в теорії знає порядок позбавлення батьківських прав, а й позбавляв батьківських прав і не один раз.


Чи необхідна участь адвоката в позбавленні батьківських прав і наскільки?

Повний супровід і участь адвоката не обов'язкова. Однак не адвокату, самостійно не можна зібрати всі документи для позитивного результату у справі про позбавлення батьківських прав, оскільки їх можна здобути тільки за допомогою адвокатських запитів. Так само, є інші нюанси, з якими людина може зіткнутися і спіткнутися про них, не маючи достатнього досвіду в сфері позбавлення батьківських прав.


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав