Консультування з питань трудового права

 У громадян і фірм виникає дуже широкий спектр питань у зв'язку зі змінами в трудових правовідносинах.

Це і питання правильного прийому та звільнення з роботи, проходження випробувального терміну, надання різних відпусток, виплати зарплати і премій, оформлення трудового договору, ведення трудових книжок, охорони праці тощо. Вчасно отримати грамотну консультацію з питань трудового права дуже і дуже важливо, на наш погляд. Ми маємо знання і досвід, щоб Вам допомогти!

Тому ретельно вибирайте консультанта! Адвокат Ящук Н.А. проводить консультування як особисто, так і по телефону, інтернету. Юридична консультація та інші види юридичних послуг у кадрових питаннях.

Адвокат Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти. У адвоката досвід успішних рішень подібних питань є, звертайтеся.

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53.

2) наші телефони:

 Life:) +38 (063) 374-43-13

 МТС +38 (066) 744-54-43

KyivStar +38 (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав