Зниження судом неустойки за кредитом

Немає логіки в діях тих, хто підписує договори, не читаючи їх. Немає виправдання тим, хто не розуміє сенсу написаного або сумнівається в безпеці пропонованого, але вірить словам менеджера банку і приймає умови договору. Звинувачувати і докоряти згодом потрібно в першу чергу себе.


Юрист потрібен не тільки тоді, коли у Вас намагаються відібрати квартиру, так як Ви не можете повернути весь кредит і відразу, та ще й величезну суму штрафних санкцій, щедро нарахованих банком. Юрист потрібен також і значно раніше - на етапі підписання договору. Адвокат Ящук Н.А. допоможе Вам внести в договір положення, які максимально убезпечать Вас.


Коли банк вимагає від Вас більшої оплати за кредитом, у тому числі через суд, а також нарахував неустойку (штрафи, пені) у великому розмірі, адвокат Ящук Н.А. допоможе Вам аргументувати незаконність вимог банку, зменшити розміри нарахованих санкцій або зовсім їх скасувати.

Якщо у Вас вимагають додаткове забезпечення за кредитом, безпідставно намагаються звернути стягнення на Ваш будинок, квартиру, автомобіль, так як Ви не згодні і/або не в змозі оплатити суму відсотків або неустойки, яку вимагає банк - є спосіб припинити незаконні дії.

Зверніться до вашого адвоката Ящук Наталії Анатоліївни, команда якої надасть Вам кваліфіковану допомогу. Ми зробимо все, і навіть більше, щоб знизити неустойку (штраф, пеню) за кредитом в судовому порядку.


У разі, якщо Вам дзвонять, погрожують, зустрічають біля під'їзду колектори, Ви також можете розраховувати на допомогу вашого адвоката.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав