Юридичні послуги з оскарження заочного рішення суду, подання заяви про оскарження заочного рішення. Загальний порядок оскарження.

Адвокат (юрист) Ящук Наталія Анатоліївна надасть Вам кваліфіковану юридичну допомогу в оскарженні рішення, про існування якого Ви і не здогадувалися. Таке рішення суду, винесене без участі відповідача, називається заочним.

Послуги адвоката доступні для всіх. Ціна на послугу з підготовки та подання заяви про оскарження заочного рішення становить від 250 грн.

Вартість юридичних послуг розраховується залежно від того, чи отримали Ви судове рішення чи ні, категорії спору, в якому винесено судове рішення та обґрунтованості вимог позивача.

Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна успішно практикує в оскарженні заочних рішень суду в Харкові, Полтаві, Києві. Можливе складання заяви про оскарження заочного рішення без подальшої участі адвоката. Тобто, якщо клієнт бажає представляти свої інтереси в суді самостійно, то адвокатом готується і подається заява про оскарження судового рішення та надається консультація щодо подальшої участі клієнта в суді за ціною за подання заяви про оскарження.

Напевно, найприємнішими в практиці оскарження заочного рішення суду, були два випадки за позовами двох банків щодо стягнення з позичальника заборгованості за кредитом на великі суми. Обидва заочні рішення суду були оскаржені юристом і скасовані. І надалі, в результаті роботи юриста Ящук Н.А., обидва позови були залишені без розгляду.

Заочне рішення, яке не відповідає Вашим інтересам, потрібно і можна оскаржити незалежно від дати винесення судом заочного рішення. Звертайтеся, адвокат Вам допоможе! Досвід 16 років.

Загальний порядок оскарження заочного рішення суду (подання заяви про оскарження).

1. Підстави для оскарження заочного рішення:

  • незнання чи неповідомлення особи, як правило відповідача, про дату засідання? на якому було винесено рішення суду без його участі,
  • наявність документів, фактів, відомостей, які вказують на неточності або необґрунтованість заочного рішення суду.

2. Форми оскарження заочного рішення суду:

 

  • шляхом подання заяви про оскарження заочного рішення до місцевого суду, тобто за місцем винесення рішення суду,
  • подання апеляційної скарги.


Чинним законодавством передбачена оплата судового збору за подання заяви про оскарження судового рішення

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав