Договір про матеріальне забезпечення дитини (договір про розмір аліментів на дитину)

Адвокат надає комплексні юридичні послуги при вирішенні сімейних спорів, у тому числі щодо складання договору про матеріальне забезпечення дитини, яка потребує обов 'язкового нотаріального посвідчення.

Ціна на послугу з супроводу укладення договору про розмір аліментів на дитину - 5000 грн. (Що включає мито у нотаріуса).

Консультація 350 грн.

У послугу входить: ведення переговорів за всіма істотними умовами, підготовка проекту договору, допомога в нотаріальному посвідченні, юридична консультація.

 

Переваги нотаріального договору про розмір аліментів на дитину:

  • сума розміру аліментів на дитину може в кілька разів перевищувати ту, яка може бути стягнута через суд - максимальну відповідність інтересам дитини,
  • у договорі можна прописати всі питання порядку участі у вихованні дитини, характер і періодичність зустрічей - вирішення додаткових питання без судової тяганини,
  • визначити порядок сплати додаткових витрат на дитину, наприклад на щорічне оздоровлення дитини на морі, додаткове фінансування перед початком шкільних занять - отримання додаткового забезпечення для дитини,
  • збереження довірчих відносин з тим з батьків дитини, яка проживає окремо.


Також позитивним в укладенні договору у нотаріуса є те, що якщо умови договору про виплату аліментів порушуються, колишнім чоловіком не виплачуються аліменти, то стягнення проводиться за виконавчим написом нотаріуса *.

* Стягнення аліментів за виконавчим написом нотаріуса за договором про розмір аліментів на дитину - це спрощена процедура зі стягнення з боржника виплат за аліментами. Тобто. без суду можна притягнути батька до відповідальності за несплату аліментів і стягнути їх.


Замовити послугу оформлення договору про матеріальне забезпечення можна в офісі за адресою Харків, вул.Сумська, 47 (сірі двері, код 358), метро "Університет" (попередній запис за телефонами 063-37-44-313, 066-7-445-443).

 

Стягнення аліментів на дитину через суд, укладення нотаріального договору - юридична консультація та допомога.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав