Відповідь на запит податкової. Послуги податкового адвоката

Складання листа органу державної фіскальної служби (відповідь на запит податкової) на її письмовий запит про надання інформації та/або документів ("запит про надання інформації та документів") - дуже відповідальне завдання для досвідченого юриста, від професіоналізму виконання якої в багато залежить успіх всієї справи.

Дуже часто відсутні законні підстави для надання інформації та документів, перелічених у письмовому запиті податкової ("запит про надання інформації та документів") з точки зору змісту самого запиту та документів, доданих до нього.

Тому щоб уникнути негативних, а часом і згубних, наслідків необдуманої та неузгодженої з адвокатом з податкових спорів відповіді на такий запит податкової про надання затребуваних документів та інформації наполегливо рекомендуємо попередньо проконсультуватися з нами, а ще краще, доручити нам скласти відповідь на такий запит податкової.

Лист (відповідь) органу державної фіскальної служби на його письмовий запит має бути логічним, аргументованим та юридично-грамотним документом, який, до всього перерахованого вище, повинен враховувати сформовану судову практику розгляду адміністративних справ за скаргою підприємства або підприємця, які відмовили у наданні певних або всіх документів або інформації.

+38 (066) 744-54-43
+38 (063) 374-43-13
+38 (096) 735-35-76Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав