Позбавлення батьківських прав громадянина України

Далеко не кожен адвокат в Україні є фахівцем у сфері позбавлення батьківських прав. Ця область права потребує досвіду, витримки та уваги до дрібниць. Сімейний адвокат Ящук Наталія Анатоліївна надає повний пакет юридичних послуг в зазначеній області - від консультації до отримання рішення суду, його апостилювання та перекладу на будь-яку іноземну мову.

Довірте вирішення Ваших питань, пов'язаних з дитиною - громадянином України, адвокату, який дійсно знає і позбавляв батьківських прав батька громадянина України, оформляє батьківство іноземця без процедури усиновлення.

Співпраця з адвокатом буде вигідною для Вас і дозволить вирішити всі Ваші питання швидко, в результаті чого Ви зможете оформити всі законні права на участь у виховання дитини - громадянина України.

 

Наші координати:

Контактні телефони: Life:) +38(063) 374-43-13МТС +38(066) 744-54-43KyivStar +38(096) 735-35-76

Е-маil: 3744313@gmail.com

Пошта для кореспонденції: 61124, м. Харків, пр. пр. Гагаріна, 165, корпус 5, кв.24

Компанія "Адвокат Ящук і партнери", досвід понад 18 років. Вирішуємо будь-які, навіть найскладніші питання.

Ви можете залишити інформацію на електронну пошту англійською, російською, українською або своєю рідною мовою.

А також поспілкуватися з адвокатом особисто англійською, російською, українською мовою або ж іншою мовою через перекладача.

Спілкування з адвокатом може відбуватися через наречену, майбутню дружину, громадянку України.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав