Адвокатський запит

Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна вміє правильно використовувати такий важливий інструмент, як адвокатський запит, домагатися відповідей по суті поставлених питань. Незважаючи на жодні перешкоди, адвокат надасть Вам правову допомогу в терміновому отриманні важливої інформації, копій документів. Звертайтеся і Ви отримаєте відповіді, інформацію, копії документів, які Ви або Ваш юрист не могли отримати самостійно.

Консультація безкоштовно.

Коротко про запит адвоката

Адвокат має спеціальний статус відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (далі - Закон). Адвокат наділений широким колом прав, у тому числі правом на отримання практично будь-якої інформації та копій документів від органів влади, підприємств, установ, організацій, якщо це потрібно для захисту інтересів клієнта. Головним інструментом в отриманні інформації адвокатом є адвокатський запит.

Адвокатський запит за своїм статусом і обов 'язковістю розгляду можна вирівняти з ухвалою суду про витребування документів. Тільки ще швидше, ніж за ухвалою суду: не пізніше п'яти днів!

Відповідно до Закону органи державної влади, підприємства, установи, організації, які отримали адвокатський запит, зобов 'язані надати відповідну інформацію, копії документів не пізніше п' яти робочих днів з дати отримання адвокатського запиту.

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону: "Відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, яка не відповідає дійсності, тягне за собою відповідальність, встановлену законом".

Однак, незважаючи на чітке законодавче регулювання, органи державної влади, підприємства та інші, не поспішають надавати інформацію, часто підміняючи статус адвоката з представником, використовуючи формальні відписки і, в тому числі, не відповідаючи взагалі на адвокатські запити, посилаючись на відсутність державного фінансування (відсутність конвертів).

Тому отримання Вами інформації безпосередньо залежить від адвоката до якого Ви зверніться, від його грамотності, завзятості, іноді навіть нестандартності підходу.

Вихід є, і це адвокатський запит!

Підготовка адвокатського запиту для Києва, Дніпра, Донецька, Луганська, Одеси, Полтави, Харкова, Чугуєва та інших міст. За допомогою електронної пошти можна оформити замовлення на підготовку адвокатського запиту та узгодити кінцевий варіант запиту.

 

Адвокат Харків

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав