Консультація по кредитам

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13, МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи та застосованого до Вашої справи законодавства - 250 грн.,

4) вартість підготовки позовної заяви - від 700 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Якщо Ви думаєте про наслідки укладеного кредитного договору, Ви правильно робите. У кожного банку свій типовий договір, але його можна і потрібно коригувати після ретельного аналізу. Це допоможе в майбутньому уникнути можливих неприємностей.

Це тим більше актуально, коли Вам потрібно отримати не просто кредитну картку з "невеликим" кредитним лімітом, а оформити довгостроковий і дорогий іпотечний кредит, розраховуватися за яким Ви будете не один рік, а то і десяток років!

У таких випадках дуже важливо попередньо і неодноразово вивчити кредитний договір, зрозуміти його загрози для Вас і ліквідувати їх.

Адвокат Ящук Н.А. і її команда знають сильні і слабкі місця кредитних, іпотечних та інших банківських договорів. Ми допоможемо Вам скласти і узгодити з банком безпечний і вигідний для Вас договір. Звернувшись до нас, коли проблема у відносинах з банком тільки виникла, Ви отримаєте своєчасну консультацію по кредиту.

Якщо ж Ви вже оформили договір з банком і у Вас виникли складнощі, ми підключимось до роботи і на цьому етапі. Ми надамо Вам грамотну консультацію щодо кредиту.

Банк намагається збільшити процентну ставку за договором, вимагає дострокового повернення кредиту або надання додаткових документів, намагається звернути стягнення на будинок, квартиру або земельну ділянку, банк хоче продати Ваш борг колекторам?

Колектори телефонують Вам вдень і вночі, Вам погрожують в обмеженні виїзду за кордон? - звертайтеся, адвокат знає, як допомогти і зупинити колекторів і банк в їх незаконних діях. Ви отримаєте вичерпну і кваліфіковану консультацію по кредиту.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав