Досвідчений адвокат (юрист) зі стягнення аліментів

У силу сформованих життєвих обставин виникають ситуації, коли колись найближчі один одному люди розлучаються, а їхні міцні сімейні узи рвуться назавжди. При цьому часто виникають питання, пов'язані з подальшим утриманням неповнолітніх дітей, які часто доводиться вирішувати в судовому порядку.

За допомогою досвідченого адвоката можна швидко стягнути аліменти на дитину і на себе (за наявності дитини до трьох років)!

Пам'ятайте, що аліменти присуджуються з моменту звернення до Суду, і чим швидше Ви зверніться до професіонала, тим швидше отримаєте законні виплати.

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і орієнтовані на те, щоб зробити для Вас процес по стягненню аліментів максимально швидким і найбільш вигідним.

Наша команда юристів, адвокатів повною мірою вивчить Вашу ситуацію і забезпечить Вам якісну правову допомогу.

При наданні послуг ми гарантуємо Вам:

- повний супровід,

- максимальний результат,

- конфіденційність,

- захист особистих даних.

Звертаючись з приводу стягнення аліментів до команди адвокатів, юристів у Компанії Адвокат Ящук і партнери, кожен підбере послугу, яка потрібна саме йому.

Ми надаємо весь спектр послуг: від написання грамотної позовної заяви або судового наказу до повноцінного ведення справи в суді без Вашої участі та супровід стягнення аліментів у Державній виконавчій службі.

Вартість наших послуг завжди прийнятна. Ми якісно надаємо послуги зі стягнення стандартних аліментів і спеціалізуємось на нестандартних послугах: стягнення аліментів з іноземця, з особи, яка перебуває в зоні АТО, за межами території України, особи, місце перебування якої невідоме, стягнення аліментів у шлюбі. Ми готові допомогти Вам у будь-якій ситуації!

Висококваліфіковані співробітники, які володіють величезним досвідом роботи у справах про стягнення аліментів, допоможуть Вам розібратися у Ваших правах і зібрати необхідний пакет документів для стягнення максимально вигідного і необхідного для Вашої дитини аліментного забезпечення.

Ми знаходимось в самому центрі Харкова - в 100 метрах від станції метро "Університет", вулиця Сумська, 47, 1 поверх, код домофону 358 (вхід - сірі двері праворуч від Медтехніки).

Для попереднього запису телефонуйте за телефонами:

Life:) (063) 374-43-13,

МТС (066) 744-54-43,

KyivStar (096) 735-35-76.

Вартість консультації в офісі з вивченням всіх документів, обставин Вашої справи і застосовного до Вашої справи законодавства - всього 350 грн.

Вартість підготовки позовної заяви або судового наказу - від 900 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна - професійний і успішно практикуючий у сфері сімейного права юрист. Серед безлічі інших практик, справи щодо аліментів, шлюборозлучні справи, справи щодо розділу майна, справи про позбавлення батьківських прав, справи про визначення місця проживання дитини, а також інші сімейні спори.

Після ретельного аналізу обставин Вашої справи, документів і законодавства, Ви отримаєте вичерпну консультацію юриста щодо стягнення аліментів, застосовну до Вашої справи. Професійний юрист зі стягнення аліментів пояснить Вам всі Ваші права та обов'язки, допоможе забезпечити найбільш вигідний для Вас стан справ.

Адвокат по стягненню аліментів Ящук Н.А. допоможе Вам стягнути законно належні Вам аліменти в найбільш виграшному для Вас розмірі і допоможе забезпечити їх реальне стягнення. Якщо Ви вже точно знаєте, що Вам потрібно, то замовити у нас послугу адвоката зі стягнення аліментів та інших питань можна навіть онлайн, не виходячи з дому або офісу.


Гарантуємо надання Вам якісних юридичних послуг. Ми завжди на сторожі Ваших інтересів.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав