Так склалося, що для того, щоб швидко, без всяких додаткових труднощів оформити щось, необхідний фахівець. При розірванні шлюбу, навіть за спільною згодою, Вам знадобиться допомога юриста, адвоката, який спеціалізується в цих справах.
Така допомога адвоката, безсумнівно, є необхідною не тільки тому, що процес пройде швидше, але і тому, що адвокатом будуть максимально враховані Ваші права та інтереси при складанні договору подружжя про те, з ким будуть проживати діти, порядок їх забезпечення та участі у вихованні (далі - договір).


Згідно зі ст. 109 Сімейного кодексу України при спільній заяві подружжя подача договору є обов'язковою.


Юристи, адвокати компанії Ящук і партнери з легкістю супроводять Ваш шлюборозлучний процес.


Офіс розташований - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх.

Запис за телефонами: 066-7-445-443, 066-29-29-369, 063-3-7-44-313.

Що Ви отримуєте з нашим супроводом:


- повноцінну консультацію з усіх питань, що стосуються розірвання шлюбу;
- правильне складання спільної заяви;
- збір повного пакету документів для суду;
- складання договору, який максимально захищає Ваші інтереси;
- допомога в нотаріальному посвідченні договору;
- отримання рішення суду про розірвання шлюбу з відміткою про те, що рішення набуло чинності.


При самостійному отриманні рішення вже після закінчення процесу, потрібно сходити до суду, написати заяву і через 10 днів з'явитись до суду ще раз для отримання вже фінального документа, рішення суду.


Думаю, варто навести повний текст цієї статті Сімейного кодексу України:

"Стаття 109. Розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, які мають дітей


1. Подружжя, які мають дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них проживатимуть діти, яку частину в забезпеченні умов їхнього життя прийматиме той із батьків, який проживатиме окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.
2. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину повинен бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.
3. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини і чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.
4. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після закінчення одного місяця з дня подачі заяви. До закінчення цього терміну дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу".


Варто нагадати, що перешкодою для розірвання шлюбу в суді є наявність дітей до 1 року і вагітність дружини.


Юристи, адвокати компанії Ящук і партнери з легкістю супроводять Ваш шлюборозлучний процес.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав