Працевлаштування іноземців

Для роботи іноземних громадян в Україні потрібні відповідні документи, суворе дотримання процедури та вміння спілкуватися з центрами зайнятості. Адвокат Ящук. Н.А. знає як це робити!

І, хоча, згідно зі змінами, внесеними до порядку видачі дозволу на працевлаштування в Україні в 2013 році, кількість поданих роботодавцем документів зменшено з 15-ти до 8-ми, а термін розгляду заявки центром зайнятості скорочено до 15-ти днів (з колишніх 30-ти), труднощів тільки додалося!

Адвокат Ящук Н.А. здійснює повне працевлаштування іноземних громадян аж до отримання дозволу на працевлаштування, його продовження або анулювання.

Адвокат Ящук Н.А. знає як Вам допомогти. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав