Адвокат з позбавлення батьківських прав

Досвідчений адвокат щодо позбавлення батьківських прав допоможе Вам зібрати необхідний пакет документів для розгляду питання про позбавлення батьківських прав на комісії в органах опіки та піклування, вигідно представить Вашу позицію в суді.

За плечима багаторічний досвід ведення справ про позбавлення батьківських прав і сотні рішень на користь наших клієнтів.

Ми щодня практикуємо в цій сфері права і знаємо про позбавлення батьківських прав все!

Звертаючись до нас, Ви отримаєте якісний юридичний супровід на кожній стадії процесу і гарантований результат!

Ви можете замовити:

- консультацію, під час якої дізнаєтеся як самостійно займатися процесом про позбавлення батьківських прав;

- підготовку документів для процесу (позов та адвокатські запити);

- або повністю послугу, поклавши на досвідченого адвоката відповідальність за ведення всього процесу, що дасть Вам явну перевагу в суді!


Якщо Ви точно вирішили виграти справу щодо позбавлення батьківських прав, записуйтеся на консультацію:

Телефон/viber/whatsApp: +38 (063) 374-43-13, +38 (066) 744-54-43,

Також, адвокат надасть Вам правову допомогу по швидкому і безболісному, за рахунок участі адвоката, оформлення позбавлення батьківських прав, якщо є згода батька на позбавлення його батьківських прав.


Що потрібно знати при процедурі позбавлення батьківських прав:

  • Позбавити батьківських прав можливо тільки через суд.
  • Орган опіки та піклування бере обов'язкову участь у справах щодо позбавлення батьківських прав і виступає третьою особою в суді.
  • Недооцінювати важливість органу опіки та піклування не можна, оскільки цим органом складається висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав.
  • Виключний перелік підстав для позбавлення батьківських прав, визначений Сімейним кодексом України, а саме стаття 164 Сімейного кодексу України.

Підставами для позбавлення батьківських прав є:

  • Залишення дитини в пологовому будинку або іншому закладі, в якому народилася дитина без поважної причини і не прояв протягом шести місяців батьківського піклування, турботи щодо дитини.
  • Ухилення від виконання своїх обов'язків з виховання дитини (Судом береться до уваги матеріальне забезпечення дитини, ступінь турботи про розвиток дитини, здоров'я дитини, організація відпочинку та інше).
  • Жорстоке поводження з дитиною.
  • Хронічний алкоголізм або наркоманія батька або матері дитини.
  • Експлуатація дитини, схиляння дитини до жебрацтва або бродяжництва.
  • Засудження за вчинення умисного злочину щодо дитини.

 

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав