Довідка про несудимість Луганська область

У Луганську, Сватовому, Старобільську, Білокуракиному, Новопскові, Троїцькому, Біловодську, Стаханові, Попасній, Сєвєродонецьку, Лисичанську, у всіх інших населених пунктах області.

Для громадянства, візи, працевлаштування, усиновлення, закордонні паспорти та інших юридичних процедур.

Без особистої присутності і без оригіналу паспорта!

Все просто - Ви телефонуєте нам, а ми отримуємо в будь-який бажаний Вами термін довідку про несудимість у Луганській області, в тому числі на територіях, непідконтрольних українській владі і військовим. Нам потрібна тільки копія паспорта або його сканована версія і дані про колишнє (-них) прізвища (-ях), якщо вона (вони) змінювалися.

До Ваших послуг - надсилання копій документів електронною поштою, оплата послуги через термінали ПриватБанку або он-лайн Приват24, відправка готових документів по всій Україні будь-яким поштовим оператором або транспортом, а також пересилання за кордон.

Довідка про несудимість оформляється нами за Вашим бажанням з апостилем (для надання в іноземні установи) або без нього. Додаткова вартість апостиля (Міністерство закордонних справ) - від 370 грн.

Яка адреса значиться у Вашому паспорті або де Ви перебуваєте або проживаєте не має для нас, з точки зору можливості отримання довідки про несудимість, ніякого значення. З 01.02.2017 року обробка довідок ведеться в Києві.

Вартість довідки про несудимість 450-700 грн залежно від терміновості 5-1 робочих днів.

Телефонуйте:

073-655-0-566  Lifecell,
068-655-0-566  KyivStar,
099-655-0-566  МТС.

Пишіть: spravka.nesudimosti@gmail.com


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав