Однією з практик Юридичної компанії «Адвокат Ящук і партнери» є корпоративне право.

Однією з найбільш затребуваних послуг у сфері корпоративного права є реєстрація юридичної особи у формі Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Товариство з обмеженою відповідальністю є найбільш поширеною організаційно-правовою формою юридичної особи в Україні. Це пояснюється, в тому числі, умовами створення суб'єкта господарювання та подальшого його функціонування. Так, діяльність ТОВ в Україні досить детально регламентована, в тому числі і профільним законом - Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», що дозволяє послідовно, прозоро і передбачувано вести господарську діяльність, бухгалтерію, а також платити податки і подавати податкову Крім того, засновниками ТОВ в Україні можуть бути як інші юридичні особи, так і фізичні особи, а їх відповідальність обмежується розміром їх внеску до статутного капіталу. Товариство з обмеженою відповідальністю може бути засноване однією або кількома особами.

Реєстрація ТОВ - детально регламентований законом процес, кожен етап якого є найважливішою правовою процедурою. Компетентний і відповідальний підхід на кожному етапі цієї процедури не тільки прискорить її перебіг і отримання фінального результату, а й позбавить від значної кількості складнощів надалі - безпосередньо при здійсненні господарської діяльності.

Фахівці нашої компанії мають чималий досвід у створенні ТОВ та проведенні його державної реєстрації, включаючи його взяття на облік у Державній податковій службі, отриманні всіх необхідних реєстраційних та податкових документів, а також реєстрації ТОВ платником єдиного податку та ПДВ (ПДВ).

Звертаючись до нас, Ви не тільки заощадите свій час і нерви, але й убезпечите себе від подальших складнощів при подальшому веденні господарської діяльності.

Вартість реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) у Харкові - від 4 000 грн.

Телефонуйте, пишіть на пошту, приходьте на консультацію в офіс за адресою: м. Харків, станція метро «Університет», вул. Сумська, 53.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав