Відновлення на роботі

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки),

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи та застосовного до Вашої справи законодавства - 250 грн,

4) вартість підготовки позовної заяви - від 400 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Якщо звільнення працівника проведено з порушенням вимог законодавства України про працю, то працівник має право відновитися, вимагати виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а також відшкодувати моральну шкоду. Ці та інші нюанси Ви дізнаєтеся на консультації у вашого адвоката Ящук Н.А.

Крім того працівник, будучи не згоден з підставою і формулюванням звільнення, має право вимагати змінити відповідний запис у трудовій книжці без поновлення на роботі. При цьому можливо стягнути з роботодавця середній заробіток за весь час, коли Ви не могли влаштуватися на роботу у зв'язку з неправильним записом у трудовій книжці, а також моральну шкоду, заподіяну такими діями.

У подібних суперечках необхідна висока юридична кваліфікація і досвід, що стане гарантією вирішення спору на Вашу користь. Адвокат Ящук Н.А. і її команда мають таку кваліфікацію!

Адвокат Ящук Н.А. професійно захистить Ваші інтереси у суперечці щодо поновлення на роботі та докладе всіх знань, досвіду та зусиль для поновлення Вас на роботі судом та стягнення з роботодавця відповідних сум.

Адвокат Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки).

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав